Profosyonel Dedektif Nasıl Olmalı?

Profosyonel Dedektif Nasıl Olmalı?

Öncelikle profesyonel bir dedektif hukuk alanında bilgili ve eğitimli olmalıdır. Yaptığı araştırma ve teknikleri en doğru ve verimli şekilde yapabilmesi çin yasal çerçeveyi çok iyi bilmelidir.

İkinci olarak, bu yasal çerçeveyi bilmekle birlikte yasalara saygılı da olmalıdır. Kendisinden istenen yasa dışı hiç bir araştırma ve teknik talebini kabul etmemelidir.

Üçüncü olarak, dürüst ve adil olmalıdır. Profesyonel yardım isteyen kişilerin kendisine tam bir güvenle geldiğini bilmeli, bu güveni boşa çıkarmamalıdır. Edindiği bilgileri kötüye kullanmamalı, her şeyi adaletin yerine gelmesi için kullanmalı, adil davranmalıdır. Yaptığı araştırmalar sonucunda suç teşkil eden bir durum varsa da dürüstçe adaletin yerini bulması için bilgi ve verilerini kullanmalıdır.

Kurumsal Dedektiflik Hizmeti Size Ne Kazandırır?

Bu hizmetlerden ihtiyacınız olan birini almanız, o konudaki tüm şüphelerinizin ortadan kalkmasını sağlar.

Hukuki bir sürece girmeniz gerekirse ya da girmişseniz, bu takip ve araştırmalar sonucunda elde edeceğiniz bilgilerin kanıtlı ve belgeli olarak mahkemeye sunulmasını ve davanızı kazanmanızı sağlar.

Personel alımında doğru kararlar vermenizi ve şirketinizin maddi ve manevi yaşayabileceğiniz, olası zararlardan korunmasını sağlar.

Yapacağınız ortak işlerde şirketinizin güvenirliğini kaybetmemesini, maddi ve manevi zararlardan korunmasını sağlar.

Markanızın ve ürünlerinizin taklit edilmemesini, daha önce edildi ise tespit edilmesini sağlar.

Kurumsal Dedektif Ücretleri Nasıldır?

Kurumsal dedektiflik hizmeti almak istediğinizde, alacağınız hizmetin süresi, personel ihtiyacı, kullanılacak araştırma ve takip teknikleri, lokasyonu vb. konular alacağınız hizmetin ücretini etkiler. Bu yüzden direkt bir ücret söylemek mümkün değildir. Bu konuda bilgi almak isterseniz büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme