Özel Dedektif Dedektif

Burada Dedektif ile ilgili merak ettiğiniz Herseyi Bulabilirsiniz

Evlilikte Burçların Uyumları

images (1)

Evt Burçların ilişkilerde arkadaslıkta evlilik konusunda nekadar değiştiğini uyumlu olmak için bazı burca önem kişiler çok iyi bilir bu durumları bakalım siz hangi burçla evlilik kapsamında uyumlusunuz sizler için çeşitli astrologlardan arastırıp topladık

KOÇ-KOÇ: Oldukça heyecan verici evlilik hayatları olacaktır. Rutin bir evlilik hayatları bu koçlar arasında beklenemez; heyecan ve sürprizlerle dolu ev yaşamları olacaktır. Ancak kendisini beğenen, gururlu, kıskanç ve duygusal tiplerse bir tarafın mutlaka daha ılımlı olması gerekiyor, aksi taktirde evlilikleri uzun sürmeyecektir.
KOÇ-BOĞA: Boğa kişisi sizin değerinizi çok iyi bilecektir. Sizin sayenizde de Boğa kişisi canlanacak, neşelenecektir. Fakat boğa kişisi sizin hareketlerinizi kısıtlamamalı. Eğer kısıtlandığınız zaman çok sevseniz bile uzak kalmak isteyebilirsiniz.

KOÇ-İKİZLER: İkizler insanı kıskançlığa gelemez, Koç burada biraz dikkatli olmalı. İkizlerin entelektüelliği Koç burcuna çok çekici gelir. Evlilik hayatları heyecan verici olur. İkizlerin özgürlüğünü kısıtlanmadığı taktirde uzun soluklu evlilik yaşarlar.
KOÇ-YENGEÇ: Sizin ani öfkeniz ve iniş çıkışlarınız yengeç kişisini küstürebilir. Yengeç kişisi sürekli sizi yanında ister hatta zaman zaman sizi duygusuz olmakla suçlayabilir. Eğer yengeç kişisine duygularınızı gösterebilirseniz sizi çok mutlu eş yapar. Yengeç tipik evlilik burcudur, eşine değer verir
KOÇ-ASLAN: Muhteşem evlilik hayatları olacaktır. Her iki burçta eğlenceyi ve yenilikleri sevdiği için keyifli evlilik yaşamları olacaktır. Kafa dengi aslan sizi bir ömür boyu mutlu edebilir.
KOÇ-BAŞAK: Bu iki tipin düşünceleri ve amaçları farklıdır. Koç kişisi atılgan, hareketli yapısı, ayrıntılar üzerinde duran başak kişisine ters düşer. Böylesi bir evlilik iyi sonuç vermez.
KOÇ-TERAZİ: Zıt iki burç çok iyi anlaşır. Terazi kişisinde aradığınız çok şeyi bulabilirsiniz. Evliliğiniz Koç burcunun yaptığı sürprizlerle ve Terazi burcunun inceliği, zarifliği ve tertipliliği ile çok mükemmel uyum getirecektir.
KOÇ-AKREP: Akrep burcunun cazibesi sizi çok etkileyecektir. Dinamiği oldukça yüksek bir evlilik yaşantısı olur. Her iki burcunda nerde, ne zaman öfkelenip- patlayacağı belli olmaz. Sürekli tartışma ardında ateşli bir aşk gelir
KOÇ-YAY: Sizin için uygun bir eştir. Sizin ruh eşiniz Yay burcu insanıdır. O da sizin gibi ateşli, hevesli ve heyecanlıdır. Çok mutlu evlilik yaşamları olur. Ahenk içinde geçirecekleri uzun yıllar sizi beklemektedir.

KOÇ-OĞLAK: İçine kapanık, durgun,inatçı oğlak kişisiyle sizin yapınıza ters düşüyor. Hele ki bu oğlak; kuşkucu, kuruntulu ve kinciyse asla evlilik olmaz, olsa bile uzun sürmez.

KOÇ-KOVA: Kova insanın bilime merakı ve sürekli öğrenmeye açık kişiler olması sizin ilgiliniz oldukça çeker. Eğer bu kişiyle uzun süreler evlilik hayatınızın devam etmesini istiyorsanız; onun özgürlüğünü kısıtlamayın ve kıskançlığa kapılmayın. Bu iki durumda kova kişisini hayatınızda zor tutarsınız.
KOÇ-BALIK: Kararsız, çabuk alınan ve çabuk kırılan balıklar sizin öfkelenmenize ve sinirlenmenize neden olabilir. Ancak balık kişisinin hayalperestliği sizi zaman zaman bulutların üzerine çıkaracaktır. Ama bazen de bu durum size oldukça sıkıcı gelebilir!
BOĞA:
BOĞA-KOÇ: Koç insanın ateşi ve hareketliliği sizin çok hoşunuza gidecektir. Koç kişisi sizin gibi sabırlı tipler değildirler onun için bu kişiyle evliliğinizde biraz daha hızlı olmayı öğrenmek durumundasınız. Sizin ağır hareketleriniz koç burcunu sıkabilir. Ayrıca kıskançlığınızı dizginlerseniz koç burcuyla güzel bir evlilik hayatınız olur.
BOĞA-BOĞA: Eşinizle tam bir uyum ve birleşim sağlayacaksınız. Her bakımdan sizi anlayacak eştir. Evliliğiniz çok uzun yıllar, mutlu ve dingin sürecektir.
BOĞA-İKİZLER: Sizin sabit yapınız ikizler insanını zorlar. Eğer sürekli hareket halinde olmayı öğrenirseniz ikizlerle mutlu evlilik hayatı kurabilirsiniz. Yeni dostlar edinmeli, yeni konularla ilgilenmelisiniz. Aksi halde ikizler kişisinin hareketliliği sizi yorabilir ve evliliğiniz uzun soluklu olmaz.
BOĞA-YENGEÇ: Yengeç insanı sizin gibi yuvasına düşkün biridir. Her derdinizi, sorununuza ortak olup sizinle birlikte çözüm arar yengeç insanı ve sizin mutlu etmek için özveride bulunmaktan asla kaçınmaz. Yengeç kişisiyle ev hayatınızda sevgi dolu ve aşk dolu yıllar sizi bekliyor.
BOĞA-ASLAN: Aslan biriyle evlilik hayatınız boyunca eğlenceye doyamayacaksınız. Eğlenmeyi seven aslan kişisinin mertliği ve cömertliği sizi ayrıca etkileyecektir. Neşe ve güler yüzlü aslanla mutlu evliliğe hazır mısınız!
BOĞA-BAŞAK: Bu burçta birisiyle evlilik düşünüyorsanız bir daha düşünün. Başak kişisi sizin kadar duygusal değildir ayrıca ayrıntılara düşkün başak sizi zaman geçtikçe yormaya başlar. Yuvasına bağlıdır fakat yaşamında yenilikler olmalıdır. Buna uyum sağlaya bilirseniz başağın tertipliği ve organizasyonuyla keyifli evlilik hayatınız olabilir.
BOĞA-TERAZİ: Terazi kişisiyle çok iyi anlaşacağınızı düşünebilirsiniz başlarda. Ama zaman geçtikçe sevgiye çok önem veren bu kişi sizden çok daha fazlasını bekleyecektir. Eğer ömrünüzün sonuna kadar sevgili rolü yaparsanız bu kişi sizi çok mutlu edebilir. Terazi kendisini sevgisiz olduğunu hissettiği anda rolleri değiştirecektir.
BOĞA-AKREP: Akrep kişisi de sizin gibi sabırlı ve ateşlidir. Severse tam anlamıyla bağlanır ve asla vazgeçmez. Fakat akrep burcunun kıskançlığı sizi biraz üzebilir. Uzun yıllar cazibenin en doruk noktasında olacak evlilik hayatına hazır olun.
BOĞA-YAY: Yay kişisi kısıtlanmaya ve kıskançlığa gelemez. Eğer bu durumu dengeleyebilirseniz yay kişisiyle keyifli evlilik hayatınız olabilir. Yinede düşünün deriz!
BOĞA-OĞLAK: Oğlak kişisi sizi çok iyi anlayacaktır. Ne istediğiniz ve nelerden keyif aldığınızı çok iyi bilecektir ve ona göre davranacaktır. Ömrünüz boyunca sizi sevecek ve size bağlı kalacaktır. Mutlu bir evlilik!
BOĞA-KOVA: Kova kişisi sizi zorlayan kişi olur. Oldukça değişik bir yapıya sahip olan kovalar sizi şaşırtır ve sinirlendirebilir. İlk başlarda çok iyi giden evlilik hayatınız ileriki zamanlarda hüsranla sonuçlanabilir. Kovanın sorumluluk almaktan kaçan yapısı size ters düşecektir.
BOĞA-BALIK: Seven ve sevilen balık sizin için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yeter ki balık kişisine sevginizi gösterin. Çok duygusal olan balıkları kırmazsanız -ki çok kırılgan yapıları vardır- sizi bir ömür boyu mutlu edecektir.

İKİZLER:

İKİZLER-KOÇ: Koç burcunun renkliliği, şen şakraklığı, neşesi, hareketliliği ve maceracı ruhu size oldukça cazip gelecektir. Onunla yapacağınız her işten müthiş zevk alacaksınız. Fakat koç burcu zaman geçtikçe sizi kıskanmaya başlayabilir ve sizde kısıtlanmaya ve kıskançlığa gelemezsiniz! Ama eğer bu durumu koç burcu dengelerse keyifli ve heyecanlı bir evlilik hayatınız olabilir.
İKİZLER-BOĞA: Boğa burcunun inadı, duygusallığı ve stabil(İstikrarlı) sebaatı sizin gibi değişimi seven bir ruh için zor olabilir. Eğer biraz sabitlik ruhunuzu daraltmazsa mutlu bir ilişkiniz olabilir.
İKİZLER-İKİZLER: İşte ruh ikiziniz! Bir ömür bir elmanın yarısı gibi birbirinizi tamamlarsınız. Mutlu mesut yaşar gidersiniz.
İKİZLER-YENGEÇ: Yengeçle bir ilişki kurmak için fedakarlık yapmanız gerekebilir.Yengeç domestik bir ruhtur; yani evine bağlıdır, biraz kuşkucudur, kıskançta olabilir yani sizin tam tersiniz. Sizse bağımsızlığınızı her daim ilan etmiş, yeniliklere açık, sınırlardan hiç hoşlanmayan biri için bu zor bir ilişki veya evlilik olabilir.
İKİZLER-ASLAN: Bu ilişki hem heyecan dolu hem de hareket dolu bir ilişki olur. Aynı zamanda Aslan hükmetmeye çalışırken ikizlerin kıvrak zekası sayesinde bu ilişki dengelenebilir. Bu iki burç birbiri için çok çekicidir.
İKİZLER-BAŞAK: Başak burcu israrcı bir burçtur ve bu israrcılık ikizleri bunaltır. Oysa ki ikisi de aynı frekanstadır. İkizler, başakla zıtlaşmazsa ve başak da ikizlerin suyuna giderse bu ilişki huzur içinde sağlam bir dostluk zemini üzerinde ilerleyebilir.
İKİZLER-TERAZİ: Terazi, sevgi dolu bir burçtur. Teraziye sevgi verirseniz sizi baş tacı eder; birbirinizi tamamlarsınız. Evliliğiniz ahenk dolu olabilir.

İKİZLER-AKREP: Kıskanç ve kuşkucu akrep burcuyla uzun bir evliliği hayal etmeyiniz. Hayatınızı limitleyen bir eş olacağı için sonunda gitmeye karar verirsiniz. Bu evlilik sizin için kabus olabilir

.
İKİZLER-YAY: Yay sizin gibi konuşkan, ifade problemi olmayan, yenilikleri seven, sosyal bir kişiliktir. Bu evlilik her daim yeniliklere açık ve keyifli geçecek bir evilik olur.
İKİZLER-OĞLAK: Oğlak muhafazakardır,yenilikten çok hoşlanmaz, hemen adapte olamaz. Oğlak, eskiye bağlıdır. İkizler ve oğlak arasında zaman içerisinde tartışmalar başlar ve büyüyebilir. Bu kişiyle evlilik hayatı sizin için zor olur.
İKİZLER-KOVA: Evliliğiniz bu burçla mükemmel olur. İkiniz de entellektüel seviyede bilgiye doyamayan kişiler olduğunuz için kültürel açlığınız birbirinizi tamamlar. Fakat kova bu konuda sizi geçebilir. Eğer ömür boyu aynı iletişim düzeyinde kalmak istiyorsanız kovaya yetişmek için çalışmalısınız

.
İKİZLER-BALIK: Balık bağlılık sever, teminat ve söz ister. Sizse özgürlüğünüze çok düşkünsünüz bu sizi çok zorlayabilir. Balık aynı zamanda kuşkucu ve duygusaldır, bu evlilik hayatınızda huzur kaçırabilir.
YENGEÇ:
YENGEÇ-KOÇ: Koç bağımsız bir ruhtur, aileye ve yuvaya bağlı değildir. Zaman içerisinde sizin aile bağlarına bu kadar bağlı olmanız koçu bunaltabilir. Eğer koçla uzun bir hayat yolculuğuna çıkmak istiyorsanız onun gibi renkli, bağımsız, sürekli değişikliklere adapte olabilen biri olmanız gerekiyor. Bu adaptasyonu gerçekleştiremezseniz çileden çıkabilirsiniz.
YENGEÇ-BOĞA: Boğayla sakin, güzel ve uyumlu bir evlilik hayatı yaşarsınız. O da sizin gibi yuvasına bağlı, sevgisini her fırsatta söyleyen kişidir ve sizin sevgi ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir husus varsa o da boğayla inatlaşmama konusudur. İş inada binerse boğa çok ağır konuşabilir.
YENGEÇ-İKİZLER: Yengeç duygu insandır, ikizlerse akıl! İlişkinin başında ikizler sizin duygusallığınızdan etkilenir ama zamanla bu haliniz onu sıkmaya başlar. İkizlerle evliliği düşünüyorsanız onun üzerine gitmemeyi bilmelisiniz. Israrcı davranışlarınız ikizleri sizden uzaklaştırır.
YENGEÇ-YENGEÇ: Ayın hareketlerinin verdiği karamsarlık ve neşe duygunuzu çok iyi anlar çünkü kendiside bu eş zamanlı duyguları yaşar. Bu yüzdendir ki iki yengeçin evlenmesi hayırlıdır. Yalnız dikkat etmeniz gereken tek nokta, inat etmemektir. İkinizde inatlaşırsanız günlük yaşamınız çekilmez olur.
YENGEÇ-ASLAN: Aslan kişisiyle evliliğiniz çok renkli olacaktır. Aslan üzerine düşülmesini, sürekli ilgi gösterilmesini çok sever. Onu sınırlamadığınız sürece ev yaşamınız keyifli geçecektir.
YENGEÇ-BAŞAK: Duygusal açıdan Başak sizi zor tatmin eder. Başak konuşur, dinlemeye çok meyilli değildir. Bu yüzden isteklerinizin ve sorunlarınızın pek farkına varamaz. Diğer yandan da sizin gibi ev ortamını seven başak yalnız kalmaya da dayanamaz. Sürekli size ihtiyacı olacaktır.
YENGEÇ-TERAZİ: Sosyal yaşamda ve aynı zamanda ev hayatınızda da teraziyle çok mutlu olursunuz. Yalnız terazinin sosyal hayatı yoğun ve kalabalıktır ve sadece size ait olmayacaktır. Bu durum sizin için problem yaratmaz ise mutlu bir evliliğiniz olabilir.
YENGEÇ-AKREP: Ruh eşinizdir! Muhteşem uyumlu evlilik hayatınız olur. Tutkulu, sevgi dolu uzun soluklu bir ilişki olur. Akreple inatlaşmayın, onu kıskandırmayın birde sakın köşeye sıkıştırmayın.
YENGEÇ-YAY: Yay insanını eve bağlamak zordur. Özgürlükçü ruha sahip olan yay burcunun üstünde baskı kurmaya kalkıştığınız an bir anda hayatınızdan çıkıp gidebilir. Bu kişiyle evlenmeyi düşünüyorsanız bu düşüncesinizi tekrar gözden geçirin. Sizin gibi duygusal ve anaç ruhlu biri yay burcunun özgürlükçü hareketlerine pek tahammülü olamaz.
YENGEÇ-OĞLAK: Yengeçle Oğlak zıt kutuplardır ve her zaman olduğu gibi zıt kutuplar birbirini çeker.Aslında iyi anlaşabilirsiniz ama zıt kutuplar olduğunuz için hayata aynı pencereden bakmayacağınız için bir çok konuda anlaşmak zor gelebilir evlilik yaşamınızda.
YENGEÇ-KOVA: Bağımsızlığına düşkün kova siteme, imaya ve iğneleme gibi şeylere asla dayanamaz. Ayrıca bir kova için akıl, zeka çok önemlidir. Kovayla uzun yıllar evli kalmak istiyorsanız ya çok zeki olmalısınız yada kendinizi yetiştirmelisiniz.
YENGEÇ-BALIK: Balık sevgi böceğidir, onunla sevgi dolu bir evliliğiniz olur. Yengeçte duygulara ve aşka önem verdiği için bu konuda iyi anlaşırsınız. Balık yanınızda pasif kalabilir ona aktif olma yönünde yönlendirecek kişi ilişkide sizsiniz.

ASLAN:

ASLAN-KOÇ: İkiniz de enerjiksiniz, ikiniz de lidersiniz, ikiniz de renklisiniz.. Ama aslan yöneten olmayı sever. Talimatlarının yerine getirilmesini de ister. İşin kötüsü siz de böyle birisisiniz. Birbirinizi tolere edemezseniz, bir taraf alttan almazsa bu evlilik zor yürür veya yürür de yorar sizi.
ASLAN-BOĞA: Bu iki burun ikisi de sabit insanlardır. Bir şeye taktılar mı takarlar, yani bir fikirden çok zor vazgeçerler. Bu evlilikte tartışma eksik olmaz.
ASLAN-İKİZLER: Aslan tutucu ikizlerse yeniliklere açıktır. İkizlere ayak uydurabilirseniz çok zevkli ve ilgi çekici bir evlilik hayatınız olur. İkizlerin üstün zekasıyla sizin yetenekleriniz birleşince ortaya harikalar çıkar.

ASLAN-YENGEÇ: Eğer yengeç sizi az kıskanmayı başarabilirse sizi çok mutlu eder. Çünkü yengeç, hemen etki alanınıza girer ve yönetiminizde kalmayı kolaylıkla kabul eder.
ASLAN-ASLAN: İşte iki kudretli, güçlü, lider, kral burç bir arada. Birbirinizi daha iyi anlayacak bir burç olamaz ama unutmayın güçler çarpışmaya başlarsa bu ilişki zor ya da birbirini destekleyen bir ilişki olabilir. Bu evlilik dengeye oturursa heyecanlı, aktif ve dinamik gider

.
ASLAN-BAŞAK: Aslan aşırı cömerttir ve bu başağı rahatsız eder. Başak çok tutumlu olduğu için sizin cömertliğiniz onu panik eder. Başak, hayatı size rutin edebilir ki bu da sizi boğabilir.Veya hafif pasif bir başaksa anlaşabilirsiniz.
ASLAN-TERAZİ: Partnerinizin övünç kaynağı olmasını istiyorsanız terazi tam size göre. Onun zerafeti, nezaketi, saygısı, anlayışı ve sevgisi size çok mutlu bir evlilik hayatı yaşatacaktır.
ASLAN-AKREP: Bu evlilik ya mükemmel gider ya da üstünden kasırga geçmiş gibi olur. Eğer alttan almazlarsa birbirlerinin canlarını çok yakarlar yok eğer olgunlukla ilişkilerine yaklaşırlarsa bu evlilik yürüyebilir hatta heyecanlı bile olabilir.
ASLAN-YAY: Aslanla yay’ın zevkleri ve amaçları aynıdır.Eğer Yay’ın bağımsızlığını tolare edebilirseniz o sizi evlilik hayatında mutlu edecek ve keyifli anlar geçirttirecektir.
ASLAN-OĞLAK: Siz neşeli, dışa dönük, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, bazen sonuçları düşünmeden hareket edebilen maceracı bir ruha sahipsiniz. Oğlak sizin kadar renkli olmayabilir. Maceracı değildir, her şeyin başını sonunu hesaplar, çok disiplinlidir. Belki bu evlilik ikinize pek uymayabilir.
ASLAN-KOVA: Ruh ikiziniz, diğer yarınız! Birbirinizin eksiklerini tamamlarsınız. Birbirinizi oyalayacak çok şey bulabilirsiniz. Mükemmel ve mutlu evlilik yaşamınız olacaktır.
ASLAN-BALIK: Balık burcu sizin kadar güçlü değildir. Hemen karamsarlığa kapılan balık sizi çok bunaltır. Zaman geçtikçe size çekici gelen bu pasiflik zaman içerisinde sizi onu üzmekten zevk alan bir sadiste dönüştürebilir. Bir balıkla zor mutlu olursunuz.

BAŞAK:
BAŞAK-KOÇ: Bu kişiler için söylenecek tek şey evlilikleri uygun değildir. Koç kişisi sabırsız, ayrıntılara önem vermeyen, çabuk bıkan ve sıkılan yapıdadır. İlk başta koçun enerjisinin etkisi altında kalabilirsiniz ama geçen zaman içerisinde koç kişisi size göre olmadığını anlayacaksınız.
BAŞAK-BOĞA: Boğa ile ortak yönünüz maddeyi sevmeniz ve akılcı olmanız. Size göre ideal evlilik partnerinizle ilk önce iyi arkadaş olmanız ama bu alanda boğa sizi biraz kısıtlayabilir. Ayrıca boğa sahiplenicidir ki bu da sizi çok sınırlar. Kendinizi bu ilişkide kurban gibi hissedebilirsiniz.

BAŞAK-İKİZLER: Adı üstünde:İkizler. İkizlerin çok çekici, çok yönlü ve kafasında bir sürü zararsız tilki kuyruğu birbirine değmeden dolaşması size ölümcül çekici gelirken ani ruh değişimleri de bezdirebilir. Başlangıçta mutlu giden evliliğiniz bu değişimlere adapte olamayabilir zaman ilerledikçe.
BAŞAK-YENGEÇ: Başak mantıkçıdır, yengeç ise duygusal. Eğer başak yengeçin duygularına değer ve önem verir ise o zaman yengeçte mantığınızla hareket etmenize ses çıkarmaz ve ona göre hareket eder, evliliğiniz kuluçka makinesi  eder.
BAŞAK-ASLAN: Aslan cömerttir, duygularıyla hareket eder dolayısı ile bazen ‘kükrer!’ Duygusal hareketler ve aşırı cömertlik size ters düşer. Aslanla evlenmeden önce uzun süre arkadaşlık etmenizi ve kararınızı gözden geçirmeniz iyi olabilir.
BAŞAK-BAŞAK: Bu ikili hem aşık hem dost olurlar evliliklerinde. İkisi de aynı frekansta olduğu için keyifli bir yaşam sürerler evlilikte.
BAŞAK-TERAZİ: Terazi aşka aşık bir insandır. Sizi aşkı anlamamakla suçlayabilir. Eğer bu kişiyle evlilik yapmayı planlıyorsanız; sonu gelmez romantik akşam yemeklerine, flört formatına ve sevgi patlamasına hazır olun! Aksi taktirde evliliğiniz yürümez.
BAŞAK-AKREP: Akrep kişisiyle pek çok konuda anlaşabilirsiniz. Eğer akrebi seviyorsanız ve biraz özveride bulunursanız evliliğiniz de mutluluğu bulursunuz. Akrep evlilikte sabırlıdır. Bu kişinin sizi kolay kolay bırakmayacağını bilmelisiniz.

BAŞAK-YAY: Yayla evlilik yaşamı zordur. Yay kişisiyle evliliğinizin devam etmesi için sürekli kendinizi yenilemelisiniz. Eğer yay sizi tamamen çözmüşse artık sizden alacağı bir şey kalmayacağı için sizden sıkılabilir. Eğer zor çözüleni oynarsanız yay sizden büyük keyif alacak ve sizi mutlu edecektir.
BAŞAK-OĞLAK: Ruh eşinizi buldunuz! Sizin gibi ayrıntılardan, detaylardan başını kaldıramayan oğlakla fevkalade mutlu bir evliliğiniz olabilir. Mesela, bir ev dekore etmeye kalksanız o ev detaylara inmekten asırlarca bitmeyebilir. Sizin neşeli cümleleriniz onun kabuğundan çıkaracak ve sizinle çok mutlu olacaktır.
BAŞAK-KOVA: Kovayla evlilik sizin için zor olabilir. Evliliğinizde hep kovanın istediği gibi hareket etmelisiniz. Kova her daim söylediklerinin dinlenmesini ve size saçma da gelse anlamanızı ister. Bunları yapabilirseniz bir ömür beraber yaşarsınız.
BAŞAK-BALIK: Zıt burçlar birbirini çeker ama uzun vadede anlaşabilir misiniz bunu iyi tartmalısınız evlenmeden önce. Hayalperest balık, sizin rasyonel hayatınızla çakışacaktır. Çabuk alınganlık yapan ve hemen karamsarlaşan, duyguları ön planda olan balık sizin gibi mantıklı birini zorlayabilir.

TERAZİ:
TERAZİ-KOÇ: İşte bu büyük bir aşk hikayesi olabilir! Koçun enerjisi ve tutkusu, sizin romantikliğiniz ile birleşince hayatınız her daim sürprizlerle dolu olabilir! Aranızdaki aşk sürekli canlı kalacaktır.

,
TERAZİ-BOĞA: Boğa kıskançlığını kontrol edebilirse mutlu bir evlilik yaşayabilirsiniz. Boğa çevrenizin size olan hayranlığını ve beğenisini kıskanıp sizi kısıtlamaya kalkar. Öte güzellik ve lüks anlayışınıza boğa tam anlamıyla hitap edecektir, o sizi bu konularda nasıl mutlu edeceğini bilir.
TERAZİ-İKİZLER: İkizler ilgisini çeken partnerlerle uzun süreli ilişkiler yaşayabilirler. İkizlerin hareketliliğinden, renkli yaşamından ve değişikliğinden oldukça memnun kalacaksınız. Evliliğiniz süresince onun ilgisini daima çekmeyi başarabilirseniz uzun soluklu evlilik yaşamınız olur.
TERAZİ-YENGEÇ: Yengeç insanı duygusal, romantik ve sevgi insanıdır. Çok iyi anlaşırsınız çünkü sizin istediğiniz sevgiyi size fazlasıyla ve cömertçe sunacaktır. Ama sizi yanından hiç ayırmak istemeyecektir. Mesela, bir yere yalnız gitmenizi istemeyebilir. Bu durumu aranızda halledebilirseniz evliliğiniz sağlam temeller üzerine kurulu olur.
TERAZİ-ASLAN: İdeal eşiniz aslandır. Siz jestlerle, eğlence anlayışı ile, cömertliğiyle, toplum hayatından zevk alan aslan ile bir ömür boyu mutlu olursunuz. Bu evlilikten hiç sıkılmayacaksınız.
TERAZİ-BAŞAK: Sevgiye önem vermeyen başakla evliliğinizin uzun sürmesi beklenemez. Parasal anlamda iyi anlaşabilirsiniz ama evlilik yaşamınız yıpratıcı ve zorlayıcı olacaktır.

TERAZİ-TERAZİ: Eğer huzurlu ve rahat bir hayat istiyorsanız terazi sizin ideal eşinizdir. O sizin dilinizden anlar. İkiniz de güzelliklere, sevgiye ve dengeye önem veren kişilersiniz. Evliliğiniz mutlu geçecek.
TERAZİ-AKREP: Eğer terazi akrebin evlilikte güvenini kazanabilirse mutlu bir evlilik sürebilir. Çok tutkulu ve derin duygulara sahip olan akrep sizi sevgi ve tutku anlamında çok mutlu edebilir. Yalnızca bu kişinin kıskanç olduğunu unutmamakta fayda var. Onu kıskandırarak yangına körükle gitmeyin.
TERAZİ-YAY: Yayla uzun bir evlilik zor olabilir. Onun sürekli değişime açık yapısı ve yalnızlığı bazen de olsa sevmesi sizi zorlayabilir. Bu adapte olması zor bir ilişkidir. İyisi mi siz bir daha düşünün!
TERAZİ-OĞLAK: Oğlağın duygusallığı ilk başta hoşunuza gitse de onun görüş yapısı çok farklıdır. Oğlak, maddeye çok düşkündür ve onun materyalistliği bir süre sonra sinirlerinizi bozabilir. Bu insanla evlilik zor olabilir.
TERAZİ-KOVA: Ruh eşiniz kovadır,çok uyumlu bir evlilik hayatı geçirebilirsiniz,kovanın entelektüel yapısı sizi tamamlayacaktır.Kova burçlarının çok sosyal,bilgili yapıları sayesinde çok renkli bir evlilik hayatınız olacaktır.
TERAZİ-BALIK: Balık burcunun renkli ve duygusal kişiliği sizi çok çekecek ve tutkulu bir yaşayacaksınız, evliliği boyunca sizi hep mutlu etmeye çalışacak.

AKREP:

AKREP-KOÇ: Adrenalini çok yüksek bir evlilik sizi bekliyor! İkinizin de benzer yanları olmasına rağmen, hiçbir şeyi önceden kestiremeyeceksiniz. İlişkiniz boyunca tartışma ve barışmalar çok sık yaşanabilir, dinamiği ve heyecanı olan bir evlilik olacak.
AKREP-BOĞA: Ayaklarınızın yerden kesileceği bir evlilik hayatına hazır olun. Boğa burcu sizi mutlu etmek için hem güzel yemekler yapacak hem de beraber cinsel mutluluğu sağlayacaksınız muhteşem bir evlilik olacak.
AKREP-İKİZLER: Akrep burucunun çok sosyal ve çekici olması sizi çok etkileyecek ama sizin de sürekli yenilikçi olmanızı isteyecektir. Eğer siz kendinizi yenilemezseniz sizden sıkılabilir. Buna bağlı olarak İkizlerin çok yönlü olması sizin tarafınızda güven sarsıcı da olabilir; bu durumda ikizlere karşı sürekli kuşku duymaya başlayabilirsiniz, anlaşmazlıkların sık yaşanacağı bir evlilik hayatı sizi bekliyor.
AKREP-YENGEÇ: İki burcun su grubunda olmasından dolayı her iki burçta da sezgiler çok güçlüdür, bu sebeple yengeç duygularınızı hissedip ona göre hareket edecek, birlikteliğiniz boyunca sizi mutlu etmek için istediğinizden fazlasını sunacaktır.
AKREP-ASLAN: Aslan burcunun güçlü karakteri sizi etkisi altına alacak ve siz bundan rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Bu güçlü karakterin etrafında beğenilmesi sizin tarafınızda kıskançlık yaratabilir ve kuşkucu yanınızı ortaya çıkarabilir.
AKREP-BAŞAK: Başak burcunun evine ve size bağlı olması sizi çok mutlu edecek. Adeta sizi mutlu etmek için kendini size adayacaktır ama sosyal ilişkileri kuvvetli olan bu burcun arkadaşlarıyla ilişkileri konusunda kısıtlayıcı olursanız anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
AKREP-TERAZİ: Terazi burcu arkadaşlarına ve sosyal çevresine değer veren bir burçtur. Onun bu özelliği sizde kıskançlık yaratabilir,onu kısıtlamadığınız özgür bıraktığınız takdirde mutlu bir birlikte olabilir.
AKREP-AKREP: İki kuşkulu ve kıskanç burcun ilişkisinde hiçbir şey önceden kestirilemez ve ilişki boyunca tartışma kaçınılmaz olur. Bu özelliğinizi törpülediğiniz an mutluluk sizi bekliyor.
AKREP-YAY: Yay burcunun özgürlüğüne düşkün olması nedeniyle kısıtlamalarınız karşısında asla zora gelmeyecektir ve her istediğini yapmaya devam edecektir. Yay burcunun bu özelliğini kabul ederek evlilik gerçekleştirebilirsiniz.
AKREP-OĞLAK: Oğlak burcu, akrebin neşeli ve mutlu halinden çok etkilenecektir ama aslında her iki burcun da altında kuşku ve kıskançlık yatmaktadır. Her iki burcun da bu özelliği baskın çıkınca anlaşmazlıklar çıkacaktır.
AKREP-KOVA: Kova burucunun özgürlüğüne çok düşkün olması sizin tarafınızda kıskançlığa ve mutsuzluğa yol açacaktır. Çıkan huzursuzluklar ve anlaşmazlıklar kova burucunu sizden uzaklaştıracaktır.
AKREP-BALIK: Balık burucunun hassas, narin ve romantik yapısı sevdiği akrep burcuna tutkulu bir aşk yaşatacaktır.Onunla ilgilenmeniz halinde size düşünemeyeceğiniz mutluluğu sunacaktır.

YAY:

YAY-KOÇ: İşte iki uyum bir arada..Koç burucu ile yaşamaktan, birlikte zaman geçirmekten çok mutlu olacaksınız; adrenalini yüklü evlilik hayatı sizi bekliyor.
YAY-BOĞA: Boğa burcu kıskançlığını kontrol altına alabilirse mutlu bir evlilik hayatınız olabilir ama bunu yapamadığı takdirde sahiplenme özelliği de eklenince sizin için bunaltıcı bir birliktelik olmaktan başka bir şey olamaz ve sizin ondan uzaklaşmanıza sebep olabilir.
YAY-İKİZLER: Yay ve ikizler burcu birbirine çok benzemektedir; ikisi de aynı şeylerden zevk alır ve durağanlığı sevmez. Her an her şeyi yapabilen bu iki burç adrenalini yüksek evlilik hayatı yürütebilir.
YAY-YENGEÇ: Sevgili yay, sizin gibi özgürlükçü bir burcun duygusal ve anaç ruhlu yengeç burcu ile geçinmesi biraz zor. Mutlu bir birliktelik için bağımsızlıktan ödün vermek gerekebilir..
YAY-ASLAN: İşte, size her istediğini verebilecek burç aslan..İki burcun da sosyal hayattan zevk alması ve çok yönlü olması evlilik hayatında uyumlu ve ideal bir çift olacağınızı göstermektedir.
YAY-BAŞAK: İlk zamanlarda başak burcunun konuşmalarının etkisi altında kalabilirsiniz ama sizin özgürlükçü yapınız onun tarafında asla kabul görmeyecektir, zamanla onun sizi eleştiren yapısı sizde mutsuzluk yaratacaktır.
YAY-TERAZİ: Terazi tam bir aşk burcudur. Halbuki sizin hayatınızda aşktan daha değerli şeyler de var. Siz bir terazi ile aynı yöne asla bakamazsınız, birliktelik ve evlilik durumunda anlaşmazlıklar çıkabilir.
YAY-AKREP: Sizi en iyi anlayacak burçlardan biri Akreptir ancak Akrebin kıskanç yapısı sizi bunaltabilir özellikle sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz akrep burcunda kıskançlık yaratıp sosyal

hayatınız engellemeye çalışabilir,
YAY-YAY: Hayattaki amaç ve istekleriniz aynı, güzel zaman geçirip aynı şeylerden zevk alabilirsiniz ancak birbirinizden çok sıkılmamak ve mutlu bir birliktelik için ayrı uğraşlarınızın ve özel hayatınızın olması şart.,
YAY-OĞLAK: Yenilikleri,değişiklikleri seven yay, oğlak burcunun eskiye bağlı olması ve soğuk yapısı nedeniyle sizi geriye götürebilir ve mutsuzlaştırabilir. Bu durumda anlaşmazlık çıkabilir.
YAY-KOVA: Kovanın müthiş zekası ve entelektüel yapısı sizi çok etkileyecek ve mutlu bir birliktelik yaşatacak. Heyecanlı ve tutkulu bir evlilik kapınızda.
YAY-BALIK: Sevgili yay, duygusal anlamda ömür boyu ilgini esirgemeyeceğin burç balıktır.İlgilendiğin takdirde o da seni düşünemediğin kadar mutlu edecektir ve seninle ilgilenecektir. İlgi dolu bir evliliğe hazır olun.
OĞLAK:

OĞLAK-KOÇ: Sevgili sebatkar,yetinmeyi bilen oğlak, koç burcu ile anlaşman biraz zor. Koç burcunun hareketli enerjik yapısı senin kıskançlık yapın karşısında kapana girmiş gibi olacaktır.Bu şekilde anlaşmazlıkların olduğu bir evlilik olabilir.

OĞLAK-BOĞA: Aradığın her şeyi boğa burcunda bulacaksın, sevgi bağlarınız çok kuvvetli olduğu takdirde ikinizin de kıskanç yapısı hiçbir sorun çıkarmayacaktır, tutkulu bir evliliğe hazır mısınız?
OĞLAK-İKİZLER: Hareketli, özgürlüğüne düşkün ikizler burcu seni çok etkileyebilir ama onu senin gibi ciddi , duygusal olmasını bekleme, bulamazsın. Senin sahiplenme ve kıskanç yapın ikizleri bunaltabilir. Böyle bir evlilikte sadece sen mutlu olabilirsin.
OĞLAK-YENGEÇ: Özenli ve hassas davrandığın takdirde yengeç burcu ile romantik bir evlilik hayatınız olabilir. Yengeç burcu seni mutlu etmek için tüm ilgisini sana verecektir, mutlu bir evlilik sizi bekliyor.
OĞLAK-ASLAN: Sevgili oğlak, aslanı ele geçirmek kolay değil; o yönetilmeyi ve himaye altına girmeyi asla kabul edemez. Böyle bir durumda kıskançlığın artabilir ve anlaşmazlıklar çıkabilir, zor bir evlilik sizi bekliyor.
OĞLAK-BAŞAK: Başak burcu ile yaşam amaçlarınız aynı yönde ise mutlu bir evlilik olabilir aksi takdirde senin sözlerin başak burcuna ağır gelebilir ve seninle baş edemeyeceğini anladığı an uzaklaşmayı tercih edecektir.
OĞLAK-TERAZİ: Sevgili oğlak, terazi burcu güzelliği simgeler; narin ve duygusal yapıdadır. Sevgiye çok önem verir, eğer terazi burcu ile evleneceksen çok nazik davranman gerekecektir. O da sana bu şekilde bağlı kalacaktır.Her zaman hassas davranmalısın.
OĞLAK-AKREP: Akrep ile mutlu bir beraberliğin olabilir ama onu asla yönetmeyin. Kesinlikle himayene girmeyecektir. Asla hükmetmeyin kabul etmeyecektir.Seni severse düşünemediğin kadar mutlu edecektir.
OĞLAK-YAY: Eğer bir oğlak burcu ile birlikteysen mutlu bir evlilik için yay burcu gibi değişimlere açık olmalısın ve yenilikleri sevmelisin. Gelenekçi olduğun takdirde yay burcunu elde tutman zor olabilir.
OĞLAK-OĞLAK: En iyi anlaşabilecek iki burçtur. Partneriniz sizinle her zaman aynı fikirdedir ve aynı şeyi düşünmektedir. Tek eksi yanı ikinizin de aynı anda yardıma ihtiyacı olabilir.
OĞLAK-KOVA: Kova burcunun özgürlükçü yapısından dolayı bağlanması zordur ama zekası ve sosyal olması seni çok etkileyecektir. Senin de disiplinli olman ve kariyer başarın kovayı çok etkileyecektir.

Bağlanmasını sağlayacaktır. Sadece kıskanç davranmayın onu rahat bırakın, tutkulu bir evliliğiniz olabilir.

OĞLAK-BALIK: Balık burcu sana uygun bir eş olabilir. Balığın duygusal yapısı sana karşı sığınma, güven duyma isteğini artırabilir. Sen de onu çok iyi koruma altına alabilirsin. Mutlu bir evlilik sizi bekliyor.
KOVA:

KOVA-KOÇ: Koç burcunun hareketli yapısı seni etkileyecektir ancak koçun sahiplenme duygusu bunaltabilir. Eğer denge kurulabilirse heyecanlı ve keyifli bir evlilik olabilir.
KOVA-BOĞA: Boğa burcunun yetinmeyi bilen,istikrarlı yapısı özgürlükçü yapın ile birleşince çok uyumlu olacağını söyleyemeyiz. Eğer onun sevgisine ve yapısına karşılık verirsen, uyum gösterirsen mutlu bir evlilik olabilir.
KOVA-İKİZLER: İkizler senin mutluluk reçeten olabilir. Meraklıdır, araştırır, öğrenir, her şeyinle ilgilenir. İkizlerle evlilik hayatı çok renkli olacaktır. Entelektüellik bu evlilikte doyum noktasına ulaşacak.

KOVA-YENGEÇ: Özgürlüğünü kısıtlamanın karşılığında yengeç, sana rahat bir yuva sunar. Sürekli kısıtlanmak sinirlerini ve dengeni bozabilir. Belki de evlenmeden önce tekrar düşünmelisin.
KOVA-ASLAN: Aslan sende hayranlık uyandıracak, onunla her şeyden zevk alacak, beraber hareket edeceksin. Yalnız aslan bir ilişkide haklarının eşit olmasını ister, bunu unutmayın. Evliliğiniz hareketli, enerjik ve yeniliklerle dolu olacak.

KOVA-BAŞAK: Başak seni evlilikte zorlar. Belki de dost kalmalısınız. Onu üzersen seni sürekli kınar, idealist değildir, ruhun daralabilir.
KOVA-TERAZİ: Bu gayet keyifli bir evlilik olabilir. İlgin olan konularla o da ilgilenir, seni destekler. Onu seversen ve bunu bilirse sevdiğin seni çok mutlu eder.
KOVA-AKREP: Aşırı kıskanç olan akrep sana göz açtırmayabilir. Seni kontrol altına almaya çalışır. Yanından ayrılmanı asla istemeyecek seni çanta gibi yanında taşıyacaktır. Bu evlilik seni oldukça zorlayabilir..
KOVA-YAY: Yay’la evliliğiniz ömür boyu sürer. İkiniz de bağımsızlığınıza düşkünsünüz. İkiniz de yeniliklere açıksınız, ikiniz de meraklı ve araştırmacısınız. Eviniz huzurlu ve keyifli olacak.
KOVA-OĞLAK: Oğlağın yeniliklere açık olmayan tarafı seni biraz zorlayabilir. Ama sen onu

neşelendirip, dış dünyaya açabilirsin. Eğer ortak yönleriniz fazlaysa çok iyi sonuç verebilir bu evlilik.

Oğlak karamsarlığını sende yenebilir, duygularını paylaşabilir.
KOVA-KOVA: İki kova ya birbirlerini öldürürler ya da muhteşem bir ikili olurlar! Birlikte aynı yöne gider, aynı amaca hizmet ederseniz, aynı değerleri paylaşabilirseniz çok uyumlu evliliğiniz olacaktır.
KOVA-BALIK: Sen mantık, akıl insanısın. Balık ise duygu! O her şeyi duygu açısından yorumlayacaktır, sen ise akıl… Zaman içerisinde bu kişiyi aşağı görmeye başlayabilirsin. O da seni duygusuzlukla suçlayacaktır. Zor!

BALIK:
BALIK-KOÇ: Koç sana göre hızlı kalır. Yaşantısı hızlıdır; aslında duygusaldır ama duygularını çok göstermemeyi tercih eder. Bazen ilişkide ilk başta sende hoşuna giden duygusallık sonradan ona bir hastalıkmış gibi gelir. Aşırı gururludur, zordur… Bu ilişki sizi yorar.
BALIK-BOĞA: Boğa sana bağlanır ve dizinin dibinden ayrılmaz. Balık’ın aradığı duygusallığı boğa ona verebilir. Bu evlilik gayet güzel geçebilir. Balık’a dürüst olursan –ki yalandan nefret eder- onunla her şeyini paylaşırsan seni baş tacı eder.
BALIK-İKİZLER: İkizler insanına duygusallığın bir uzaylı kadar ilginç gelecek ve seni inceleyecektir. Yanından ayrılmayacak çok sadık bir sevgili gibi duracaktır. Ama bu durum seni yanıltmasın. Çünkü ikizler olay yerinde keşfini bitirdikten sonra sıkılıp kaçar. İkizler senin için uygun değil.
BALIK-YENGEÇ: Siz ikiniz birbirinizin ruh ikizisiniz diyebiliriz. Sevgiyi tüketmezseniz ömür boyu mutlu beraberlik sürebilirsiniz. Yengeç senin derin duygusallığını çok iyi anlayacaktır. Belki de tek dikkat etmen gereken husus onunla birlikteyken müsriflik yapma. Çünkü maddiyat önemlidir onun için.
BALIK-ASLAN: Aslan liderdir, her ortamda kral muamelesi görmek ister. Renkli, hareketli, dikkat çekmeyi seven ve duraklamaktan hiç hoşlanmayan kişidir. Duygularının seni sürükleyeceği endişeler, panik durumları aslanı bezdirebilir. Daralırsa kalbini kırıp gidebilir. Bu kişiyle evlenmeyi düşünmeden biraz onu tanı.
BALIK-BAŞAK: Başak, duygusal bir burç değildir genelde. Ama tabii ki sevebilir ve eğer kendine göre şiddetli severse sanae ful konsantre de olabilir. Her ne kadar duygusal olmasa da hayatta dayanacak birini arar o da. Sana ihtiyacı olduğu anlarda ona destek olabilirsen evliliğiniz huzurlu geçebilir.

BALIK-TERAZİ: Terazi, çok yönlüdür; güzel görünen şeyleri sever. Onu oyalayacak şeyleri sever. O, güzellik ve kültürü bir arada ister. Sevgiye önem verir ama ölçüleri vardır. Kendine güvenmiyorsan bu kişiyle evlenmeyi düşünme. Aynı lisanı konuşursanız mutlu bir evliliğiniz olabilir.
BALIK-AKREP: Akrep’in çok duygusal bir yönü de vardır. Evliliğiniz istediğiniz gibi gidebilir, mutlu olabilirsiniz.
BALIK-YAY: Yay bağımsızlığına çok düşkündür ona tasma takmaya çalışmayın. Bırak kendi isterse yanı başında ve sadık olsun.Yayla hem eş hem de dost olursan güzel bir evliliğiniz olur.
BALIK-OĞLAK: Bu evlilikte ikiniz de özveride bulunmak durumundasınız. Oğlak duygusallığını

anlayamayabilir ama istediğin desteği ve güveni sana verir. O senin duygusallığından sen de onun yanında mantığından yararlanırsan bu dengeli, mutlu ve akıllıca sürdürülen bir evlilik olur.
BALIK-KOVA: Balık duygu, kova ise akıl mantık insanıdır. Kova, aynı zamanda bağımsızlığına düşkündür. Bu evlilik her taraf için de zor olur.
BALIK-BALIK: İyi kalpli, kırılgan, nazik, şefkatli, alıngan, gururlu, neşeli, hayatın tüm renklerine aşık ve yaşama sıkı-sıkıya bağlı iki balığın evliliği sağlam bir zeminde gerçek bir zümrüt gibi parlayabilir. Veya sahte bir taş gibi aniden sönebilir. İki balık dengeyi çok iyi bulur, her olayı yoğun duygusallıkları ile ele almaz ve biraz da hayatın gerçekçiliğinde yoğurursa bu ilişki uzun ömürlü olabilir.

Eş takibi dedektifi , evlilik öncesi dedektif,özel dedektif,firma arastırması,kayıp kişi arama,delil toplama,kaçakcılık,çocuk takibi dedektif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bilgi için 444 64 97 yi arayabiliriniz.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme