Özel Dedektif Dedektif

Burada Dedektif ile ilgili merak ettiğiniz Herseyi Bulabilirsiniz

özel dedektiflik

özel dedektiflik

Artık insanlar belli bir konuda araştırma yapmak istediklerinde kendilerine yardımcı olacak bir kurum arayışı içine giriyorlar.Dedektiflik hizmetleri işte tam bu noktada sizlere yardımcı olmak üzere kurulmuş bir araştırma kuruluşudur. Hemen hemen her konuda sizler için araştırma yapan, davalarınız için belge ve kanıt toplamada tamamen resmi işlemler sonucu oluşturulmaktadır. Eşler arası anlaşmazlıklarda taraflardan birinin araştırma isteği çoğunlukla karşılaşılan bir durumdur. Eşinin neler yaptığını, günü nasıl geçirdiğini ya da her zamankinden farklı davranışlar içine girdiğini sezen taraf doğruyu öğrenmek ve duruma hakim olmak için dedektiflik hizmeti alarak bunu sağlayabilir. Boşanma davalarında davanın çabuk sonuçlanması için güçlü delillere ihtiyaç vardır.Özel dedektiflik olarak sizlere, bu konuda yardımcı oluyoruz. Boşanma davanızdan önce gerekli tüm bilgileri alıp araştırmalar gerçekleştirilip sizlere mahkemede kullanmak üzere resmi belgeler ve resim,video gibi somut kanıtları bir dosya içinde rapor olarak sunuyoruz. Bunların dışında şirket ve kurum araştırmaları da en çok karşılaşılan durumlardandır. Birbiri ile iş yapmak isteyen firmalar ortaklığa girmeden önce karşı tarafın ticari geçmişini öğrenmek isteyebilir. Herhangi bir dolandırıcılık durumuna düşmemek için önemli projeler öncesi sıklıkla yaptırılan bir araştırmadır. Yine tarafımızca yapılan çalışmalar sonucu ayrıntılı rapor olarak belge ve dökümanları sunuyoruz. Yine ticari kuruluşlar personel alımı öncesinde iş başvurusunda bulunan kişilerin gerçek özgeçmişlerini, yasal durumlarını öğrenmek için özgeçmiş araştırması yaptırmak istemektedirler. Miras davalarında, hırsızlık olayları kayıp şahıs ya da değerli eşyaların bulunmasında, sigorta şirketlerinden poliçe alan kullanıcıların sahte kazalarla ya da ev sigortalarında asılsız durumlarla para almak istedikleri durumlarda sigorta şirketleri adına araştırma yapmak üzere Özel dedektiflik büromuz her zaman sizlerin hizmetinizdedir.

Yaptığımız araştırmaları ana başlıklarıyla sıralayacak olursak;

Boşanma ve Velayet Davaları Aldatıldığınızı düşünüyorsanız? Eşinizin sizden habersiz birileriyle görüştüğünden mi şüphe ediyorsunuz? Kafanızdaki tüm sorular uzman dedektif ekibimiz tarafından cevaplanacak. Boşanma ve velayet davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda sizlere sunuyoruz. Yaptığımız tüm araştırmalar sizlerden alınan bilgiler ışığında tamamen resmi olarak yapılıyor, yasa dışı hiçbir araştırma yapılmamaktadır. Elde edilen bilgiler sadece sizinle paylaşılıyor ve hiçbir şekilde 3. Şahısların eline geçmiyor.

Evlilik Öncesi Araştırması

Evlenceğiniz kişinin sizden önceki hayatı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Daha önceden evlilik yaşadı mı, yaşadıysa neden ayrıldı? Çocuğu varmı? Kötü alışkanlıkları var mı? Aile yapısı size uygun mu? Nasıl biriyle evleneceksiniz? Evleneceğiniz kişinin tüm geçmişini sizler için araştırıyoruz. Bu konularda dedektiflik büromuz ve dedektif ekibimiz size net bilgiler verecektir.Özel Dedektiflik bireysel dedektiflik kapsamında size “Evlilik Öncesi Araştırma” konusunda profesyonel kadromuzla sizlere destek oluyoruz.

öğrenci takibi

Herkes çocuğunun başarılı olmasını ister.Günümüzde ilköğretim okullarına kadar inen suç unsurları tehlike arzetmektedir. Bugüne kadar 100’ün üzerinde yaptığımız öğrenci takibi ile 28 öğrencinin uyuşturucu batağından kurtulmasına yardımcı olduk. Sigara, Uyuşturucu, Fuhuş, Taciz, Alkol, Hırsızlık, Şiddet, darp Siyasi etkileşimler V.b gibi kötü ortamlardan Çocuklarınızı korumak için uzman özel dedektiflik kadromuzdan profosyonel yardım alabilirsiniz.

Eş Takip

Aldatıldığınızımı düşünüyorsunuz? Eşinizin sizden habersiz birileriyle görüştüğünden mi şüphe ediyorsunuz? Boşanma ve velayet davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda sizlere sunuyoruz. Özel Dedektiflik bireysel dedektiflik kapsamında size uzman karomuzla “Eş takibi” konusunda destek oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Kişi Takip ve Araştırması

Kişinin geçmişini, sizden önceki yaşantısını, arkadaşlık bağlarını, çevresini, kötü alışkanlıklarını ve takıldığı mekanları profosyonel dedektiflerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz. Özel Dedektiflik, bireysel dedektiflik kapsamında size profosyonel ekibimizle “Kişi takibi ve Araştırma” konusunda destek oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Kayıp Şahıs Araştırmaları

Kayıp bir yakınınız, arkadaşınız, akrabanız v.b durumlarda, sizden edindiğimiz bilgileri ve ince detayları gözden geçirerek, dedektif arkadaşlarımızın titiz çalışması sonucu sizi sevdiklerinize kavuşturuyoruz.

Firma Araştırması

Ortaklık öncesi firma hakkında detaylı bilgi edinmek, firma geçmişini öğrenmek ve güvenilirliklerini ispatlamak amacıyla firma hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi özel dedektif ekibimiz tarafından öğrenebileceksiniz.

Marka ve Patent Haklarını Koruma

Markaların gerçek sahiplerini araştırma, sahte ürünlerin üretim ve satış noktalarının tesbiti gibi konularda profosyonel dedektif arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Avrupa Dedektiflik bireysel dedektiflik kapsamında size profosyonel ekibimizle “marka ve patent haklarını koruma” konusunda destek oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Haciz ve İcra Takibi İçin Adres Tespiti

Size borçlu olan birisinin, icra için gerekli olan ikamet adresini ve benzeri konularda işinize yarayacak adres araştırmasını Özel Dedektiflik kalitesiyle araştırıyoruz. Özel Dedektiflik bireysel dedektiflik kapsamında size profosyonel ekibimizle “haciz ve icra takibi için adres tespiti” konusunda destek oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Haciz ve İcra Takibi

İcra (haciz) istenmeyen bir durumdur; ancak gerekli hallerde zorunludur. Bu zorunlulukta hakların korunması, talep edilmesi, tazmin edilmesi için.. İstenen Bilgiler

İcra Gerekçesi ve belgeleri (Varsa 3. kişi tanımlanması)
Hedef gerçek kişi ise;
T.C. Kimlik Numarası
Baba ve Ana Adı
Doğum Tarihi (mümkünse gün/ay/yıl)
Anne Kızlık Soyismi
Ve/Veya Elinizdeki Tüm Veriler
Ve varsa,
İş adresi
İş telefonu
Cep telefonu
Varsa araç bilgileri (plaka, renk, model, marka)
Araç yoksa ulaşım şekli
Hedef tüzel kişilik ise;
Meslek Odası kayıtları
Vergi Dairesi ve Vergi Numarası
Ve/Veya Elinizdeki Tüm Veriler
İş adresi
İş telefonu

Adres Tespiti

Ulaşmak istediğiniz kişilerin kimlik bilgilerinden yola çıkarak, araştırılacak kişinin ikamet adresi, iş adresi ve/veya ticari faaliyetleri Özel Dedektiflik tarafından tespit edilir.

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme