Özel Dedektif Dedektif

Burada Dedektif ile ilgili merak ettiğiniz Herseyi Bulabilirsiniz

Nasıl Dedektif Tutulur

Uzman bir Dedektif Tutmak için yapmanız gereken öncelikle dedektiflik firmasının bürosunu ziyaret etmektir. Sonrasında görüşmekte oldugunuz dedektiflik firmasının evraklarına kısaca göz atmak  neden mi ? her kurumsal firmada oldugu gibi dedektif firmasıda   vergi levhasına  çalışma izinine marka tescilinden oda kaydına bi cok evrasga sahip olmak zorundadır eger bu evrakları sergileyemiyorsa o özel dedektif bürosu ile ilgi bir proglem vardır.
Bunu  neden yapmalıyız ? her dedektiflik firması dedektiflik yapmaya yetkili degildir uzman dedektiflik öncelikle türkiyenin ilk tescilli özel dedektiflik  firmasıdır. İstanbul , Ankara ,Antalya , İzmir  toplamda 4 dedektiflik bürosu ile hizmet vermetedir. ÖZEL Dedektif tuttarken dedektiflik firması ile aranızda mutlkaka bir sözleşme olması gerekmektedir bu sözleşme hem sizin haklarınızı hem dedektif firmasının haklarını korumaktadır.  0 magduriyet için bu şarttır.
Hangi Araştırma hizmeti için dedektif tutacagınıza karar vermek  ve bu konuda dedektiflerden yardım almak

Eş Takibi dedektiflik ve Araştırma hizmeti
Bu dedektiflik hizmeti , Eşlerin bir birilerini aldatması durumunda Yada eşlerin birinin  eşinin kendini aldatiği şüphesine kapıldıgında bu süpheyi yenmek için yapılan araştırma hizmdidir. bu araştırmada topalanan  belgeler mahkemelerde delil olarakta suna bileceginiz  belgelerdir .özel dedektifler arasında bu  araştırma hizmetine kısaca eş takibi  denmektedir.

Öğrenci takibi Araştırma hizmeti
Öğrenci takibi dedektif hizmeti , Bizden uzaklarda okul amaclı giden cocuklarmizi koruma amaclı yapılan bir dedektiflik hizmetidir. Bu araştırma hizmeti cocuklarımızın sosyal hayyattaki baglari kotü alışkanlık edinimesi kötü arkadaşlar edinmesini engelemek için yapılmaktadır. Muhakkak ki her anne baba çocunun  kötü alışkanlıklar kötü bagımlıklıklar edinmesini istemez ama uzaklarda oldukları icin bu tur bir gözlemide yapamazlar iste bu  yapılan hizmete öğrenci takibi denmektedir

Diger dedektif hizmetleri için bizi 7/24 arayabilirsiniz istanbul ankara antalya dedektif burolarımızla iletişime gecebilirsiniz

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme