Özel Dedektif Dedektif

Burada Dedektif ile ilgili merak ettiğiniz Herseyi Bulabilirsiniz

Aldatılan kadın neyapmalıdır

544329398576

Aldatmak, Aldatılmak, günümüzde ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri. Birbirini seven, birlikte mutlu olan, insanlar bir araya gelip “çift” oluyorlar yada evlilige adım atma kararı alıyorlar. Ancak, zamanla insanlar değişiyor. Aradan geçen yıllar, hayata bakışı değiştirebiliyor, sevgiyi de alıp götürebiliyor bu zaman insanlar nefislerine ve duygularına yenik düşebiliyor bu durumda aldatmayı meydana cıkartıyor.

Çoğu ilişkide aldatma olayının etkisi altında kalıyor. Aldatma söz konusu olduğunda kadınlar çok büyük bir travma yaşıyor. İlişkiye İnsanlara ve kendine olan güveni sarsılıyor ve pek çoğumuz ne yapacağımızı düşünür hale geliyoruz.

Aldatılan kadın ne yaşar,ne gibi düşünceleri olur, neler hisseder, bu olayın üstesinden nasıl gelebilir?

 
Cevreden aileden gelen baskı
Kadınlar aldatıldıgı zaman bazı kadınların ailesi kadın istesede cevresi ve ailesi tarafından yanıltılabilir aileni koru çocukların var onlar için göz yum budefa affet dıye baskılar söz konusu olabilir  siz kadını yanıltsanızda bu karar kendıne ait olmadıgı için kabul etsede ileride sürekli başa kakma tartısmalar ve huzursuzluklar meydana gelebilmektedir baskıları bi kenara bırakmalı ve kendi iç sesinizle hareket edip iyi düşünüp karar almalısınız.

Sakinleşmeyi bekleyin

Kadın aldatıldıgı zaman bazen evliliğini devam ettirmek ister herşeye ragmen alacagınız kararı sakin kafayla oturup dusunmelisiniz bu durum devam edecekmi evliliğimz bu noktadan sonra eskisi gibi olacakmı bunları dikkatlice düşünmelisiniz egerki eşinizin sizi aldattıgı kişiyle duygusal bir beraberliği varsa ondan kopması zor olacaktır ve yıne yalanlar aldatılmalar devam edecektir oyuzden dikkatli düşünüp karar verin.
Boşanma kararı almak o anlık sinirle anlık kararlar sizi hataya itebilir ailesinden destek alamayan ve maddi durumu iyi olmayan bir kadın boşanmakta acele karar verirse bu karardan pısman olabilir pskologlar herzaman sinirliyken asla ani kararlar vermeyin sakinleştikten sonra neyapacagınıza dair dusunup karar verin demişler bu yüzden sinirle kararlar sizin gelecegınızı olumsuz etkileyebilir.

Kendi kararınızı kendiniz verin

Aldatıldığını öğrenen bir kadının yaşadıklarını, arkadaşlarıyla ve ailesi ile paylaşması doğal. Ancak, burada önemli nokta, son kararı kişinin kendisinin vermesi.

Aile de arkadaşlar da iyi birer dinleyici olabilirler, ancak aynı zamanda “akıl veren” konumuna da gelebilirler. Birisi ayrılmalısın derken dıgerı affetmelisin derse siz karamsarlıga düşmüş olursunuz ve mantıklı kararlar alamazsınız Çevreniz, erkeğin tek gecelik aldatmasının cinselliğe olan zaafından dolayı olduğunu ve makul görülmesi gerektiği söyleyebilir. Gerçek şu ki, aldatılan kadın için, tek gecelik ilişki ya da duygusal ilişki, yaşanan sıkıntılar açısından bir fark olmuyor.

İlişkiyi sorgulayın

aldatıldıgınızda herzaman karsı tarafı haksız gorur ben herseyı yapmıstım diye dusunebilirsiniz tabiki kabul edilmesi zor bır durum lakin ilişkinizde aldatılma varsa bu durum yaşanmışsa çokta duzgun gıtmeyen bırseyler varmış demekkki ilişkinizde neden aldatıldıgınıza dair kendınızı ve ilişkinizi gözden geçiriniz bu devam etmesi gerekli bir ilişkimi yoksa devam ettikce sorunların çıkabilecegi bir ilişkimi bunu sorgulamanız gerekmektedir..

Ona nasıl güvenebilirsiniz?

Aldatan eşinizi affettiniz ama ona eskisi gibi bir türlü guvenemiyorsanız dediğimiz gibi kendinizi sorgulayın hatalarınızı sorgulayın ve yanlış davranıslarınızı duzeltmeye baslayın karsı tarafında degıstıgını goreceksınız guven konusunda hala sıkıntı yasıyorsanız pskolojık bır destek almanız şarttır bu şekilde hayatınızı zor bır yasam halıne getırmemıs olursunuz.

 

Sizlerde eger aldatılıyorsanız yada aldatıldıgınıza dair suphelerınız varsa bu konuda uzmanlaşmıs özel dedektif sektörlerinden yardım alabilirsiniz özel dedektif sizler için arastırıp sizlere belgeler halinde delilleri sunacaktır .

Özel Dedektiflik Derneği
telefon görüşmesi dinleme